Exotic Dance w Lejdis Studio Warszawa

Exotic Dance to forma zajęć tanecznych dla kobiet, które chcą się poczuć kobieco i seksownie, skierowana nie tylko dla tych ćwiczących Pole Dance ale do wszystkich zainteresowanych tańcem.

W naszej szkole Lejdis Studio Warszawa-Kolejowa zajęcia taneczne Exotic opierają się na choreografii, która uczy koordynacji ruchowej i świadomości ciała. Podczas zajęć spalamy kalorie, wzmacniamy ciało i rzeźbimy sylwetkę. Z zajęć wychodzimy pewne siebie i świadome swojej kobiecości.

Zalety tańca Exotic

Dzięki zajęciom poczujecie się pewnie w swoim ciele oraz stabilnie nosząc szpilki na co dzień i na wyjścia taneczne.

Jeśli lubisz taniec, a w szpilkach czujesz się jak ryba w wodzie albo wręcz przeciwnie- chciałabyś podszkolić umiejętność chodzenia i tańca w butach na obcasie, koniecznie przyjdź na zajęcia Exotic Dance w Lejdis Studio Warszawa!

Dla tych z Was, które już czują się komfortowo w szpilkach, taniec Exotic pozwoli wyrazić charakter i kobiecość w tańcu. Zaś dla tych z Was, które wciąż nie czują się pewnie w butach na obcasie nauczymy prawidłowej techniki i postawy.

Dzięki Exotic Dance:

– podniesiesz swoją pewność siebie,

– wyrazisz siebie,

– odnajdziesz kobiecość i zmysłowość,

– wzmocnisz mięśnie,

– będziesz pracować nad swoją postawą,

– wymodelujesz sylwetkę,

– poprawisz koordynację ruchową,

– spalisz kalorie

Jak przygotować się do zajęć Exotic Dance?

Tradycyjnie ćwiczenia prowadzone są w butach na obcasie, tzw. szklankach. Nie trzeba jednak posiadać profesjonalnego obuwia do tego rodzaju sportu. Zachęcamy do zabierania z domu wygodnych szpilek i testowania układów tanecznych przy rurce w butach, które będą komfortowe i wygodne.