Skip to main content

Jak się zapisać na zajęcia OPEN?

Na zajęcia otwarte możesz dołączyć w każdej chwili 🙂

1

AKTYWNY KARNET

Na zajęcia zapisać się możesz tylko z wykupionym i aktywnym karnetem/wejściem. Jeśli jesteś NOWĄ KLIENTKĄ musisz zakupić go on-line (nie ma takiej możliwości na miejscu w studio). Płatności możesz dokonać tutaj. Na zajęcia otwarte obowiązują karnety oraz wejścia pojedyncze. Jeśli posiadasz kartę partnerską (Multisport Plus, Multisport Student, Medicover Sport, Fit Sport, Fit Profit) musisz wpłacić kaucje w wysokości 50zł. Kaucję opłać tutaj.

Karta członkowska – koszt jednorazowy – 20zł – niezbędna aby uczestniczyć w zajęciach. ZAKUP W STUDIO.

2

WYBÓR ZAJĘĆ

Posiadasz już aktywny karnet lub wpłaciłaś/eś kaucję? Wybierz interesujące Cię zajęcia w zakładce GRAFIK i zapisz się na wybrane zajęcia otwarte (oznaczone kolorem różowym).

Honorujemy karty: Multisport Plus, Fit Profit, Medicover Sport.

Multisport Plus i Multisport Student: do 3 wejść pod rząd z dopłatą 5zł/wejście.

Fit Profit/Fit Sport: 1 godzina zajęć dziennie bez dodatkowych dopłat.

Medicover Sport: 1 godzina zajęć z dopłatą 15zł.

3

ODWOŁANIE ZAJĘĆ

Pamiętaj, że odwołanie uczestnictwa w zajęciach możesz dokonać maksymalnie na 24h przed rozpoczęciem zajęć, w przeciwnym wypadku jedno wejście z karnetu lub kaucja (w przypadku kart partnerskim) przepadają. Odwołać zajęcia możesz poprzez aplikację e-Fitness, mailowo, telefonicznie lub wiadomość na Facebook’u czy Instagramie.

4

I TYLE!

Nie pozostaje Ci nic innego niż przyjście na wybrane zajęcia! Jeśli chcesz mieć swoje wszystkie rezerwacje pod ręką pobierz eFitnessApp na swój telefon w AppStore lub Google Play.