Zajęcia otwarte w Lejdis Studio Warszawa

1. Sprawdź grafik.
2. Wybierz coś dla siebie!
3. Zarezerwuj miejsce przez efitness:

SYSTEM REZERWACJI EFITNESS

Pierwszy raz u nas? Skorzystaj z formularza!

  Twoje imię i nazwisko (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)

  Twój numer telefonu (wymagane)

  Wybierz kartę:
  Multisport PlusFitProfitOK SYSTEMKarnetJeszcze nie posiadam

  Podaj datę i godzinę zajęć, na które chcesz się zapisać

  Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 w Sprawie Ochrony Osób Fizycznych w Związku z Przetwarzaniem Danych Osobowych i w Sprawie Swobodnego Przepływu Takich Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku nazywanym dalej Rozporządzeniem informujemy, że:
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych (zwanym dalej ADO) jest: Drew Top Sport Elżbieta Zalewska ul. Sokołowska 9 lok. U 8 Warszawa, Polska, NIP: 7761034720, która jest właścicielem Lejdis Studio Warszawa - Kolejowa. Procesorem Pani/Pana danych osobowych jest: JT PROMOTION JAROSŁAW TOMCZEWSKI, z siedzibą w Łodzi (92-415), ul. Mieszka I 1, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Okręgowy w Łodzi (Plac Dąbrowskie 5, Łódź), NIP: 7282338534, REGON: 472616681, która jest właścicielem marki Lejdis Studio.
  2. ADO prowadzi operację przetwarzania następujących kategorii Pani/Pana danych osobowych:
  - imię i nazwisko
  - mail
  - numer telefonu
  3. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się w celu realizacji usługi i zapisu na zajęcia oraz wysyłania Pani/Panu informacji handlowych i marketingowych na podstawie udzielonej przez Panią/Pana dobrowolnej zgody, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim
  5. Pani/Pana dane mogą być powierzone podmiotom przetwarzającym dane osobowe na rzecz ADO
  6. ADO nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.
  7. Dane osobowe przetwarzane na podstawie uzyskanej zgody będą przetwarzane do czasu jej odwołania.
  9. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
  10. Posiada Pani/Pan prawo do:
  1. żądania od ADO dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub
  ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  2. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  3. przenoszenia danych
  4. wniesienia skargi do organu nadzorczego zwanego dalej PUODO
  Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w organizacji Usługodawcy jest możliwy drogą elektroniczną pod adresem e-mail: [email protected]

  UWAGA!

  Masz kartę Multisport/FitProfit/OK System? Posiadacze kart są zobowiązani do zapłaty kaucji zwrotnej w wysokości 50,00 (gotówka) podczas pierwszej wizyty. Kaucja jest zwrotna w chwili kiedy zadecydujesz o jej wycofaniu. Blokowana w chwili rezerwacji zajęć, braku przyjścia oraz braku odwołania na 24 h przed rozpoczęciem zajęć. Odwołanie zajęć w dniu zajęć zawsze skutkuje utratą kaucji. Benefit Plus/Multisport – 3 wejścia w ciągu dnia z dopłatą 5 PLN do każdych zajęć. Fitprofit – jedne zajęcia dziennie bezpłatnie, bez ograniczeń w miesiącu. Drugie zajęcia w ciągu dnia za dopłatą 15,00. OK System – dopłata do każdych zajęć 15,00.

  Wszyscy posiadacze kart partnerskich są zobowiązani do zakupu spersonalizowanej karty członkowskiej która umożliwia korzystanie z zajęć.

  Posiadacze kart partnerskich mogą korzystać z wszystkich zajęć poza tymi, które w nazwie posiadają KURS – są to zajęcia karnetowe a grupy są zamknięte. Udział w kursie jest tylko odpłatny.